Menu
 

7 tipů, jak si vybrat bezbariérové zařízení

Poradenstvi

7 tipů, jak si vybrat bezbariérové zařízení

Výběr správného bezbariérového zařízení může výrazně usnadnit život imobilním osobám, jakož i jejich opatrovatelkám či pečovatelům. Doporučujeme vám proto, abyste se drželi těchto užitečných zásad.

1.Sledujte kvalitu a flexibilitu Vybírejte zařízení, která jsou na trhu úspěšná a osvědčila se u jiných zákazníků. Velmi dobrou pomůckou pro vás mohou být i certifikáty kvality vydávaná nezávislými institucemi. Dalším důležitým kritériem je rychlost dodávky a montáže, abyste na své zařízení nemuseli dlouho čekat.

2. Zvolte opravdu důvěryhodného prodejce Váš prodejce by měl být na trhu znám, ideální je, když v oblasti působí více let a vybudoval si již určité renomé. Všímejte si hlavně reference, které o něm poskytují ostatní.

3. Řešení šité na míru Každý z vás je trochu v jiné situací a každý z vás má jiné bydlení. Hledejte proto prodejce, kteří zaměřuje bezbariérový projekt přímo u vás doma a dokáže ho přizpůsobit vašim individuálním požadavkům a nárokům. Ideální je, pokud takovou službu poskytuje zdarma.

4. Odborný záruční a pozáruční servis Toto zvyknou mnozí podceňovat. Vybrat si vhodné zařízení nestačí, důležité je mít jistotu, že v případě poruchy zařízení vám ho váš dodavatel promptně a odborně opraví, a to aniž byste hodně utratili.

5. Poradenství v legislativě Pokud se staráte o imobilní osobu, máte jen málo času na to, abyste sledovali často komplikovanou legislativu. Dobrý prodejce by vám však měl umět poradit i v této oblasti. Týká se to především státních příspěvků, na které máte nárok. Díky poradenství můžete ušetřit nemalé prostředky.

6. Další benefity Dobrý prodejce by vám měl poskytnout kromě kvalitního bezbariérového zařízení vždy i něco navíc. Příkladem jsou karty výhod s různými benefity pro zdravotně těžce postižené, bezplatné infolinky, katalogy s produkty zdarma apod.

7. Lidský přístup Nevybírejte si jen podle "strojů", ale i podle lidí. Důvěryhodnou společnost poznáte podle vstřícných zaměstnanců, kteří jsou vám vždy ochotni pomoci a chovají se k vám s patřičnou úctou.

Newsletter

Přihlášení k odběru informací o akcích a novinkách

Kontakty

Provozovna Brno:
VECOM zdvihací zařízení s.r.o.
Lipůvka 397
679 22 Lipůvka
Zobrazit na mapě

Tel.: +420 516 413 778
Fax: +420 516 413 779

Bezplatná infolinka:
800 100 659
vecom@vecom.cz

© 2015 VECOM. Všechna práva vyhrazena