Menu

O nás

 

ÚVODNÍ SLOVO

 • Svoboda je jednou z nejvyšších priorit lidského ducha. Svoboda projevu, svoboda vyznání, svoboda myšlení, volby i jednání, svoboda pohybu. Žijí však mezi námi lidé, jejichž svoboda je omezená, neboť v důsledku úrazu, nemoci či stáří možnost volného pohybu ztratili. A právě jejich osudy stejně jako osudy lidí, na jejichž pomoc jsou mnohdy odkázáni, jsou pro nás výzvou. Právě těmto lidem se snažíme prostřednictvím našich produktů a služeb pomoci. Nechť Vás tedy naše řešení inspirují třeba i k aktivnímu životu a umožní Vám opět prožívat tu obyčejnou, a přece tak vzácnou a krásnou „RADOST Z BĚŽNÝH DNŮ“.

O NÁS

 • Po letech spolupráce s předním evropským výrobcem plošin pro tělesné postižené, firmou VIMEC s.r.l., byla v roce 2000 založena společnost VECOM zdvihací zařízení s.r.o., která se od svého počátku věnovala odstraňování architektonických bariér na území České republiky. Během krátké doby se vedle pražské centrály otevřely ještě pobočky v Brně a Havířově a podstatně se rozšířily řady stálých i externích pracovníků. Cílem těchto kroků bylo maximálně se přiblížit zákazníkům a zefektivnit servisní síť. Následovalo Slovensko a naše dceřiná společnost VELCON spol. s r.o. s pobočkami v Banské Bystrici, Bratislavě a Košicích. Strategie kompletního sortimentu dodávaných zařízení vyjádřená mottem „ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU BARIÉRU“, ale také naslouchání požadavkům, potřebám a přáním našich klientů a jejich následné zohlednění při realizaci každé jednotlivé zakázky, měly za následek, že v současné době jsou obě společnosti, VECOM i VELCON, lídry ve svém oboru a naše plošiny jsou nejprodávanější na českém i slovenském trhu – máme již více než 8000 spokojených klientů a provádíme přes 1000 nových instalací ročně. Za tyto úspěchy vděčíme právě svým zákazníkům, s nimiž nás pojí pevné vazby založené na vzájemné spolupráci a důvěře, kterých si vážíme a které nás zároveň zavazují, učinit i v budoucnu vše pro to, aby každé Vaše setkání s námi bylo skutečně vnímáno jako „PŘÍMÁ CESTA K MOBILITĚ“.
VECOM
 
 

Certifikáty kvality

 
 
 
ČSN EN ISO 9001:2009
 

ČSN EN ISO 9001:2009

OPRÁVNĚNÍ ev.č: 0199/2/0l/ZZ-M,O,G,R,Z/E-V
 

OPRÁVNĚNÍ

ČSN EN ISO 9001:2009
 

ČSN EN ISO 9001:2009

Člen Cechu MOBILITY
 

Člen Cechu MOBILITY

 
 

Proč si vybrat VECOM

   
 • PROHLÍDKA ZDARMA

  Kdekoliv na území ČR, včetně zaměření a vypracování návrhů na řešení odstranění bariéry.

 • BEZPLATNÉ ODZKOUŠENÍ SCHODOLEZŮ

  Přímo na Vašem schodišti.

 • NÁVRH NEJVHODNĚJŠÍHO ŘEŠENÍ

  Díky kompletnímu sortimentu zdvihacích zařízení.

 • SNADNÁ DOSTUPNOST

  V rámci celé ČR – tři pobočky: Praha – Brno – Havířov, se sítí obchodních zástupců, kteří Vás navštíví v místě a době, která VÁM bude vyhovovat.

 • NON-STOP SERVIS

  Záruční i pozáruční – vlastní servisní střediska ve všech regionech ČR.

 • BEZPLATNÁ KOMUNIKACE

  Infolinka pro poradenství a technickou podporu (i přes víkendy a svátky) zdarma.

 • ZÁRUKA KVALITY

  Naše zařízení jsou plně v souladu s platnou legislativou a jejich bezpečnost a kvalita byla prověřena a potvrzena evropskými zkušebnami jako např. TÜV, IMQ, DNV atd.

 • TRADICE A PROFESIONALITA

  Již vice než 20 let se věnujeme odstraňování barier a jsme členem Cechu MOBILYTY.

Newsletter

Přihlášení k odběru informací o akcích a novinkách

Kontakty

Provozovna Brno:
VECOM zdvihací zařízení s.r.o.
Lipůvka 397
679 22 Lipůvka
Zobrazit na mapě

Tel.: +420 516 413 778
Fax: +420 516 413 779

Bezplatná infolinka:
800 100 659
vecom@vecom.cz

© 2015 VECOM. Všechna práva vyhrazena