VECOM znamená přímou cestu k mobilitě

VECOM znamená přímou cestu k mobilitě

VECOM filozofie

Svoboda je jednou z nejvyšších priorit lidského ducha. Svoboda projevu, svoboda vyznání, svoboda myšlení, volby i jednání, svoboda pohybu. Žijí však mezi námi lidé, jejichž svoboda je omezená, neboť v důsledku úrazu, nemoci či stáří možnost volného pohybu ztratili. A právě jejich osudy stejně jako osudy lidí, na jejichž pomoc jsou mnohdy odkázáni, jsou pro nás výzvou. Právě těmto lidem se snažíme prostřednictvím našich produktů a služeb pomoci. Nechť Vás tedy naše řešení inspirují třeba i k aktivnímu životu a umožní Vám opět prožívat tu obyčejnou, a přece tak vzácnou a krásnou „RADOST Z BĚŽNÝH DNŮ“.

 

Prohlídka zdarma

Kdekoliv na území ČR, včetně zaměření a vypracování návrhů na řešení odstranění bariéry.

Bezplatné odzkoušení schodolezů

Přímo na vašem schodišti.

Návrh nejvhodnějšího řešení

Díky kompletnímu sortimentu zdvihacích zařízení.

Snadná dostupnost a Non-Stop servis

V rámci celé ČR – tři pobočky: Praha – Brno – Havířov, se sítí obchodních zástupců, kteří Vás navštíví v místě a době, která VÁM bude vyhovovat. Záruční i pozáruční servis zajistí naše vlastní servisní střediska ve všech regionech ČR.

Bezplatná komunikace

Infolinka pro poradenství a technickou podporu (i přes víkendy a svátky) zdarma.

Záruka kvality,tradice a profesionalita

Naše zařízení jsou plně v souladu s platnou legislativou a jejich bezpečnost a kvalita byla prověřena a potvrzena evropskými zkušebnami. Již více než 20 let se věnujeme odstraňování bariér, jsme členem Cechu MOBILITY.

Vecom firma - budova - snímek z dronu

Naše historie překonávání bariér

Po letech spolupráce s předním evropským výrobcem plošin pro tělesné postižené, firmou VIMEC s.r.l., byla v roce 2000 založena společnost VECOM zdvihací zařízení s.r.o., která se od svého počátku věnovala odstraňování architektonických bariér na území České republiky. 

Během krátké doby se vedle pražské centrály otevřely ještě pobočky v Brně a Havířově a podstatně se rozšířily řady stálých i externích pracovníků. Cílem těchto kroků bylo maximálně se přiblížit zákazníkům a zefektivnit servisní síť.

Následovalo Slovensko a naše dceřiná společnost VELCON spol. s r.o. s pobočkami v Banské Bystrici, Bratislavě a Košicích. Strategie kompletního sortimentu dodávaných zařízení vyjádřená mottem „ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU BARIÉRU“, ale také naslouchání požadavkům, potřebám a přáním našich klientů a jejich následné zohlednění při realizaci každé jednotlivé zakázky, měly za následek, že v současné době jsou obě společnosti, VECOM i VELCON, lídry ve svém oboru a naše plošiny jsou nejprodávanější na českém i slovenském trhu – máme již více než 8000 spokojených klientů a provádíme přes 1000 nových instalací ročně.

Za tyto úspěchy vděčíme právě svým zákazníkům, s nimiž nás pojí pevné vazby založené na vzájemné spolupráci a důvěře, kterých si vážíme a které nás zároveň zavazují, učinit i v budoucnu vše pro to, aby každé Vaše setkání s námi bylo skutečně vnímáno jako „PŘÍMÁ CESTA K MOBILITĚ“.

Bezbariérově, kvalitně a bezpečně

Naše zařízení jsou plně v souladu s platnou legislativou a jejich bezpečnost a kvalita byla prověřena a potvrzena evropskými zkušebnami jako např. TÜV,
IMQ, DNV atd.

Cech mobility
Vecom 22 let odstraňujeme bariéry

Proč je VECOM dobrá volba?

Překonáme každé schodiště, zajistíme kompletní bezbariérový domov.

VECOM je největší dodavatel bezbariérových přístupů v České republice. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme dobře porozumět vaší situaci. Jsme absolutně spolehliví. Disponujeme početným týmem odborníků.

Sortiment produktů, které VECOM nabízí, je nastaven tak, aby vyřešil opravdu každou bariéru.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty