Představujeme schodišťovou sedačku Handicare 4000

Schodišťová sedačka Handicare 4000 od Vecomu tvoří nový standard v oblasti mobility.

Šikovné technologické inovace v oblasti mobility nabízejí širší možnosti, jak usnadnit pohyb po schodišti všem, kteří mají omezenou schopnost pohybu, tedy nejen invalidním osobám. Jedním z takových vydařených produktů je schodišťová sedačka Handicare 4000.

Pohodlně zvládne více pater, zatáčky na schodišti a je vhodná jak do interiéru, tak i na externí schodiště.

Design a pohodlí

Schodišťová sedačka Handicare 4000 přináší inovativní design, který se snadno přizpůsobí různým typům schodišť a prostředí. Je navržena tak, aby nabízela optimální pohodlí svým uživatelům a esteticky respektovala interiér domova. Ergonomické sedadlo s polstrovanými opěrkami poskytuje dobrou oporu a komfort během celé jízdy. Vybrat si můžete ze tří barev vodící kolejnice a dokonce ze šesti barev sedačky. Máte tedy možnost výběru z 18 barevných kombinací.

Bezpečnost na prvním místě

Jedním z častých důvodů, proč si zákazníci vyberou schodišťovou sedačku Handicare 4000, jsou její kvalitní bezpečnostní prvky. Od bezpečnostních pásů až po automatické senzory detekující překážky na schodech. Stop tlačítko je samozřejmostí. Sedačka poskytuje uživatelům pocit jistoty a spolehlivosti.

Výhody sedačky oceníte při praktickém použití

Za zmínku jistě stojí otáčecí sedák, ať už manuální nebo automatický, sklápěcí područky, plynulé rozjezdy i dojezdy, zpomalování v zatáčkách, diagnostický displej nebo třeba akustická signalizace v případě, že sedačku necháte stát mimo nabíjecí body.

Vy si zvolíte, jak a kde budete na sedačku nastupovat nebo z ní zase sesedat. Můžete dojet ke hraně schodu výstupního patra, stejně jako pokračovat v patře k místu bezpečného výstupu i nástupu, a to rovně nebo i se zatáčkou. Pokud není dostatečný prostor pod schodištěm, nic se neděje, máte možnost volby zkráceného dojezdu nebo instalace sklopné kolejnice.

Jednoduchá instalace a snadná údržba

Díky svému designu je instalace schodišťové sedačky Handicare 4000 obvykle rychlá záležitost. Tento model je také navržen s ohledem na snadnou údržbu, což znamená, že uživatelé mohou strávit více času tím, co je pro ně skutečně důležité, a méně se starat o technický stav věcí, ketré jim mají sloužit.

Flexibilita a přizpůsobivost

Každá domácnost je jiná a schodišťová sedačka Handicare 4000 to bere v úvahu. Díky svým možnosti personalizace a konfigurace příslušenství, mohou uživatelé přizpůsobit svou sedačku tak, aby vyhovovala jejich individuálním potřebám a preferencím.

Schodišťová sedačka Handicare 4000 je jistě dobrou volbou v konkurenci různých schodišťových výtahů pro jedince s omezenou schopností pohybu. Jedná se o spolehlivé a pohodlné překonání schodiště bez invalidního vozíku, ať již ve vašem domově, nebo na schodišti na zahradu.

Další informace a technický popis sedačky najdete v detailu produktu

 

Cena schodišťové sedačky Handicare 4000

Cenu ovlivňují parametry schodiště, způsob plánovaného využití sedačky a celková prostorová dispozice místa instalace. Ceny se mohou výrazně lišit podle vybraného řešení. Cenová nabídka od Vecomu je zdarma.

Jak zjistíte cenu schodišťové sedačky právě pro váš dům, nebo byt si přečtěte zde.

 

Potřebujete poradit s řešením vašeho schodiště, nebo jiného bezbariérového přístupu?

Pro další informace o schodišťových sedačkách Handicare a jejich instalaci, nebo o celkovém řešení překážek pro osoby na vozíku, kontaktujte naše odborníky.

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 100 659 nebo vyplňte náš kontaktní formulář na webu.

Schodišťová sedačka Handicare 4000 pro přepravu bez invalidního vozíku od Vecomu

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Produkty, kterých se týká téma článku

interní i externí
se změnou směru i sklonu

Sedačka na dvou subtilních kolejnicích překoná více pater, zatáčky i externí schodiště a má široké možnosti technické i estetické personalizace.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty