Schodišťová sedačka Handicare 4000

Více pater, zatáčky na schodišti, vhodná na externí schodiště. Široké možnostmi technické i estetické personalizace pro maximum komfortu.

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Typ schodiště
se změnou směru i sklonu
Sklon schodiště
do 56°
Nosnost
136 kg / 160 kg (verze HD), 136 kg se sklopkou
Rychlost
7,2 m/min
Příkon
0.40 kW
Napětí
230 V / 24 V baterie

Dvou subtilních vodících kolejnic vyrobených na míru si na schodišti skoro nevšimnete, a přesto zabezpečují schodišťové sedačce Handicare 4000 pevnost i stabilitu.

Vybrat si můžete ze tří barev vodící kolejnice a u sedačky dokonce ze šesti. Máte tedy možnost výběru z 18 barevných kombinací a je tedy opravdu jen na vás, jak výrazným prvkem vašeho schodiště sedačka bude.

O uživatelský komfort se postará otáčecí sedák, ať už manuální nebo automatický, sklápěcí područky, plynulé rozjezdy i dojezdy, zpomalování v zatáčkách, diagnostický displej nebo třeba akustická signalizace v případě, že sedačku necháte stát mimo nabíjecí body.

K výběru máte celou řadu možností, jak a kde budete na sedačku nastupovat nebo z ní zase sesedat. Můžete dojet ke hraně schodu výstupního patra, stejně jako pokračovat v patře k místu bezpečného výstupu i nástupu, a to rovně nebo i se zatáčkou. Opravdu záleží jen na vaší volbě. Nevadí ani, pokud není dostatečný prostor pod schodištěm. V tomto případě je možnost výběru zkráceného dojezdu nebo instalace sklopné kolejnice.

Samozřejmostí jsou veškeré bezpečnostní prvky, zachycovač, antikolizní citlivé okraje, stop tlačítko i bezpečnostní pás. Instalace je snadná a rychlá a nevyžaduje žádné stavební úpravy. Zvládneme ji za den nebo dva, podle počtu pater, která vám zpřístupníme.

Cena schodišťové sedačky Handicare 4000, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci schodišťové sedačky je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodišťové sedačky VECOM

interní
se změnou směru i sklonu

Jednokolejnicová schodišťová sedačka pro úzká a třeba i točitá schodiště zvládá změny směru i sklonu.

interní
se změnou směru i sklonu

S touto sedačkou se v interiéru dostanete opravdu všude tam, kam potřebujete. Můžete ji mít ihned.

interní i externí
se změnou směru i sklonu

Sedačka zvládne zatáčky nebo změny sklonu. Kolejnice vyráběné na míru. Je určena pro přepravu na větší vzdálenosti.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Příklady realizací, kde je použita schodišťová sedačka Handicare 4000

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty