VECOM Vaše jednička na trhu

Již více než 20 let se věnujeme odstraňování bariér v rámci celé ČR!

Společnost VECOM zdvihací zařízení s.r.o. je prodejce zdravotní techniky pro tělesně postižené a od roku 2000 nabízí řešení pro každou bariéru.

Kvalita, bezpečnost a bezproblémový provoz všech produktů jsou garantovány certifikáty renomovaných zkušeben TÜV, IMQ atd. Hlavní činností je montáž a servis schodišťových plošin, vertikálních plošin, stropních závěsných zvedáků, schodišťových sedaček, schodolezů, výtahů a nájezdových ramp.

Naše zařízení jsou plně v souladu s platnou legislativou a jejich bezpečnost a kvalita byla prověřena a potvrzena evropskými zkušebnami.

Infolinka pro poradenství a technickou podporu jsou pro Vás (i přes víkendy a svátky) zdarma.

Nejsou to jen zařízení pro imobilní, které vám každý den přinášíme a nabízíme. Naším posláním je poskytovat komplexní služby lidem trpícím tělesným handicapem při odstraňování bariér v bytech, rodinných domech a veřejných prostorách. Naším cílem je nejen distribuce a montáž zdvihacích zařízení na překonávání architektonických bariér pro imobilní osoby, ale i informování lidí v oblasti legislativy, možností řešení a sociální pomoci. S celým týmem se snažíme o poskytování komplexních služeb pro všechny zákazníky.

Proč jsme jednička

Rychlá reakce na poptávku – poradenství a nabídka řešení bezplatně a nezávazně.

Snaha zajistit řešení na klíč – pro naše klienty umíme zajistit vše, co je třeba například: bourání, stavební úpravy, osazení dveří, chodníky, ocelové rampy a konstrukce, elektroinstalace včetně revize.

Pomoc s nutnou administrativou – kompletní vyřízení stavebního povolení, vyřízení souhlasu vlastníka, účast na schůzi vlastníků bytových jednotek, poradenství při vyřizování žádosti pro MÚ aj.

Pomoc s dofinancováním zařízení – nadace, sponzorský dar.

Tam, kde je opravdu třeba, lze pomoci i s dopravou klienta k lékaři či na MÚ.

Nabízíme pouze řešení, které je pro naše klienty opravdu bezpečné.

Máme z čeho vybírat, a proto nabízíme pouze řešení, které je pro klienta opravdu vhodné.

Jsme stabilní a ctíme Českou Judikaturu.

Po celé ČR

Máme tři pobočky: Praha – Brno – Havířov, se sítí obchodních zástupců, kteří Vás navštíví v místě a době, která Vám bude vyhovovat. Provádíme montáže po celé ČR a proto i naši technici jsou v případě potřeby na blízku.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty