Elegantní novinka z řady schodišťových sedaček pro schodiště v domě i na zahradě

Pro lepší pokrytí vašich potřeb jsme rozšířili nabídku o velmi šikovnou schodišťovou sedačku Handicare 2000. Její velkou předností je vysoká univerzalita. Přizpůsobí se prakticky jakémukoliv schodišti a způsobu použití, a to nejen technicky, ale i vizuálně.

Díky svým dvěma subtilním kolejnicím, těsně přihléhajícím k okraji, je seadačka spolehlivě stabilní a současně na schodišti ponechá dostatek volného místa. Je navržena pro schodiště se změnou směru, zvládá i krátké zatáčky, je možné ji použít pro více pater v domě i venku.

O uživatelský komfort se postará otáčecí sedák, ať už manuální nebo automatický, sklápěcí područky, diagnostický displej nebo třeba akustická signalizace v případě, že sedačku necháte stát mimo nabíjecí body. Příjemnou funkcí, kterou ocení starší osoby i invalidé, jsou plynulé rozjezdy i dojezdy a zpomalování v zatáčkách.

Na výběr máte celou řadu možností, jak a kde budete na sedačku nastupovat nebo z ní zase sesedat. Můžete dojet ke hraně schodu výstupního patra, stejně jako pokračovat v patře k místu bezpečného výstupu i nástupu, a to rovně nebo i se zatáčkou. Opravdu záleží jen na vaší volbě.

Nevadí ani, pokud není dostatečný prostor pod schodištěm. V tomto případě je možnost výběru zkráceného dojezdu nebo instalace sklopné kolejnice.

Elegantní vzhled a široké možnosti konfigurace oceníte při citlivém začlenění tohoto typu schodišťového výtahu do vašeho interiéru i exteriéru. Vybírat můžete ze šesti barevných varinat a na vaše přání je možné zvolit i barvu vodících kolejnic.

Pokud uvažujete o bezbariérovém řešení vašeho domova a nepotřebujete se přesouvat z patra do patra i s invalidním vozíkem, je schodišťová sedačka Handicare 2000 možnou dobrou volbou.

Ozvěte se nám ale nejdříve pro nezávaznou konzultaci. Naši zkušení lidé vám poradí bezbariérové řešení vhodné právě pro váš dům, byt, nebo pro váš specifický požadavek. Seznámí vás také s možnostmi financování a s možností získání státního příspěvku.

Kontaktní formulář >

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty