Schodišťová sedačka Handicare 2000

Více pater, zatáčky na schodišti, vhodná na externí schodiště. Široké možnostmi technické i estetické personalizace pro maximum komfortu.

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Typ schodiště
se změnou směru i sklonu
Sklon schodiště
do 56°
Nosnost
115 kg / 137 kg (verze HD) 115 kg se sklopkou
Rychlost
7,2 m/min
Příkon
0.36 kW
Napětí
230 V / 24 V baterie

Tato schodišťová sedačka je v naší nabídce nyní pod novým jménem Handicare 4000.

Dvou subtilních vodících kolejnic vyrobených na míru si na schodišti skoro nevšimnete, a přesto zabezpečují schodišťové sedačce Handicare 2000 pevnost i stabilitu.

Vybrat si můžete ze tří barev vodící kolejnice a u sedačky dokonce ze šesti. Máte tedy možnost výběru z 18 barevných kombinací a je tedy opravdu jen na vás, jak výrazným prvkem vašeho schodiště sedačka bude.

O uživatelský komfort se postará otáčecí sedák, ať už manuální nebo automatický, sklápěcí područky, plynulé rozjezdy i dojezdy, zpomalování v zatáčkách, diagnostický displej nebo třeba akustická signalizace v případě, že sedačku necháte stát mimo nabíjecí body.

K výběru máte celou řadu možností, jak a kde budete na sedačku nastupovat nebo z ní zase sesedat. Můžete dojet ke hraně schodu výstupního patra, stejně jako pokračovat v patře k místu bezpečného výstupu i nástupu, a to rovně nebo i se zatáčkou. Opravdu záleží jen na vaší volbě. Nevadí ani, pokud není dostatečný prostor pod schodištěm. V tomto případě je možnost výběru zkráceného dojezdu nebo instalace sklopné kolejnice.

Samozřejmostí jsou veškeré bezpečnostní prvky, zachycovač, antikolizní citlivé okraje, stop tlačítko i bezpečnostní pás. Instalace je snadná a rychlá a nevyžaduje žádné stavební úpravy. Zvládneme ji za den nebo dva, podle počtu pater, která vám zpřístupníme.

Cena schodišťové sedačky Handicare 2000, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci schodišťové sedačky je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodišťové sedačky VECOM

interní i externí
se změnou směru i sklonu

Sedačka na dvou subtilních kolejnicích překoná více pater, zatáčky i externí schodiště a má široké možnosti technické i estetické personalizace.

interní
se změnou směru i sklonu

Jednokolejnicová schodišťová sedačka pro úzká a třeba i točitá schodiště zvládá změny směru i sklonu.

interní
se změnou směru i sklonu

S touto sedačkou se v interiéru dostanete opravdu všude tam, kam potřebujete. Můžete ji mít ihned.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty