Představujeme šikmou schodišťovou plošinu V6s

Moderní řešení pro bezbariérový přístup

Šikmá schodišťová plošina V6s od společnosti Vecom představuje špičkovou technologii v oblasti schodišťových výtahů. Tento inovativní produkt je navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a bezpečí pro osoby na vozíku při pohybu po schodišti. Plošina dobře poslouží všem osobám se sníženou pohyblivostí a je užitečná i pro maminky s kočárky.

Design a funkčnost nové generace

Schodišťová plošina V6s je navržena s ohledem na estetiku a maximální funkčnost. Elegantní a moderní design nenarušuje vzhled interiéru, ani exteriéru budov, a přitom je plošina velmi praktická pro každodenní použití. Součástí je dvojitá ocelová vodící kolejnice ve dvou různých profilech, propracované detaily i estetické dílenské zpracování. Kompaktní konstrukce zabírá minimum prostoru, což je ideální pro úzká nebo komplikovaně řešená schodiště. Schodišťová plošina je vybavena tichým motorem, což přispívá k celkovému pohodlí během jízdy.

Bezpečnostní prvky

Bezpečnost je pro Vecom prioritou. Schodišťová plošina V6s je vybavena několika bezpečnostními prvky, které zajišťují plnou ochranu uživatelů. Mezi tyto prvky patří zachycovač, omezovač rychlosti, zpomalování v zatáčkách a plynulý rozjezd či dojezd. Plošina je vybavena automatickými madly, kterté jistí osobu na vozíku během jízdy.

Senzory detekující překážky okamžitě zastaví pohyb plošiny, pokud detekují jakoukoli překážku, jinou osobu, nebo třeba zvíře na schodišti. V případě jakéhokoli problému mohou uživatelé okamžitě zastavit plošinu pomocí nouzového tlačítka.

Uživatelská přívětivost a ovládání

Schodišťová plošina V6s je navržena i s důrazem na jednoduchost ovládání a komfort uživatele. Ovládání je intuitivní a snadno pochopitelné, což umožňuje uživatelům samostatně a bezpečně používat plošinu. Displej na plošině Vás bude informovat o aktuálním stavu plošiny, kapacitě baterie, příjmu radiového signálu nebo o případné poruše či přetížení. Všechny tyto informace můžete mít i ve Vašem chytrém telefonu, který díky naší aplikaci proměníte také v ovladač plošiny, který tím pádem budete mít vždy u sebe.

Flexibilita a přizpůsobení

Jednou z největších výhod schodišťové plošiny V6s je její flexibilita. Je možné ji instalovat na různé typy schodišť, včetně přímých, zakřivených a točitých. Díky možnostem přizpůsobení je plošina vhodná jak pro domácnosti, tak pro veřejné budovy, nebo bytovky, hodí se téměř všude, kde je potřeba zajistit bezbariérový přístup.

Instalace a údržba

Instalace plošiny V6s na schodišti je rychlá a efektivní, díky čemuž je minimalizován dopad na běžný provoz budovy. Moderní zařízení má poměrně snadnou údržbu, což znamená méně starostí a nižší náklady na provoz v dlouhodobém horizontu.

 

Schodišťová plošina V6s od společnosti Vecom představuje moderní a efektivní řešení pro bezbariérový přístup a je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý způsob, jak překonat schodišťové bariéry. V6s zlepšuje mobilitu a zvyšuje kvalitu života osob na invalidním vozíku a dalších osob s omezenou pohyblivostí. V mnoha ohledech předčí jakýkoliv starší schodišťový výtah.

 

Další informace a technický popis najdete v detailu produktu

 

Cena šikmé schodišťové plošiny

Cenu ovlivňují parametry schodiště, způsob plánovaného využití zařízení a celková prostorová dispozice místa instalace. Ceny se mohou výrazně lišit podle vybraného řešení. Cenová nabídka od Vecomu je zdarma.

Jak zjistíte cenu pojízdné plošiny na schody právě pro váš dům, nebo byt si přečtěte zde.

 

Potřebujete poradit s řešením vašeho schodiště, nebo jiného bezbariérového přístupu?

Pro další informace o schodišťových plošinách a jejich instalaci, nebo o celkovém řešení překážek pro osoby na vozíku, kontaktujte naše odborníky.

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 100 659 nebo vyplňte náš kontaktní formulář na webu

Schodišťovoá plošina V6s Vecom instalovaná na schodech před domem

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty