Šikmá schodišťová plošina V6s

Šikmá schodištová plošina V6s je výjimečná díky řadě nových bezpečnostních prvků, které přinášejí zvýšenou ochranu a pohodlí uživatelům.

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Typ schodiště
se změnou směru i sklonu
Sklon schodiště
do 50°
Nosnost
225 kg (kolejnice 50x30mm), 300 kg (kolejnice 80x40mm a 250 kg při sklonu nad 40°)
Rychlost
6 m/min
Příkon
0.20 kW
Napětí
230 V / 24 V baterie

Pro vozíčkáře, maminky s kočárky i ty, kteří schody prostě jen vyjít nemohou, je řešením naše nová schodišťová plošina model V6S, která zvládne opravdu každé schodiště jak v interiéru, tak v exteriéru.

Několik pater, schodišťových podest, parkovací zatáčky, změny směru i sklonu - to jsou bariéry „jako dělané“ pro plošinu V6S. Dvojitá ocelová vodící kolejnice ve dvou různých profilech, kompaktní moderní design, propracované detaily i dílenské zpracování, prostě elegantní a bezpečná. Kromě všech standardních bezpečnostních prvků, jako třeba zachycovač, omezovač rychlosti, zpomalování v zatáčkách a plynulý rozjezd či dojezd, které dbají především o bezpečnost přepravované osoby, jsou na plošině například i citlivé bezpečnostní okraje nebo dvojité dno plošiny, které se postarají také o bezpečí osob, které se mohou pohybovat na schodišti v její jízdní dráze. Jakékoliv možné kolizi je zabráněno dříve, než k ní dojde.

A nejen to, o bezpečnou jízdu i Váš komfort se postará také inovativní systém osvětlení plošiny, který prostřednictvím led pásků umístěných v bocích a honí části plošiny barevně signalizuje její jízdní módy jako například, jízdu plošiny, její automatický dojezd, přivolání z patrových ovladačů, ale také upozorní na závadu nebo třeba překážku na dráze. Displej na plošině Vás bude informovat o aktuálním stavu plošiny, kapacitě baterie, příjmu radiového signálu nebo o případné poruše či přetížení. Všechny tyto informace můžete mít i ve Vašem chytrém telefonu, který díky naší aplikaci proměníte také v ovladač plošiny, který tím pádem budete mít vždy u sebe.

Montáž bez potřeby stavebních úprav je samozřejmostí a nezabere více než 1-2 pracovní dny. Jedná se o ukotvení vodící kolejnice, osazení plošinou a připojení k elektrické síti. Samotný pohon plošiny je bateriový, nemusíte se tedy ničeho obávat! Do nebo z patra se dostanete bez cizí pomoci i v případě výpadku elektrického proudu.

Cena schodišťové plošiny V6s, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci schodišťové plošiny je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodišťové plošiny VECOM

interní i externí

Potřebujete i s vozíkem do patra, ale schodiště je příliš úzké a strmé? Věřte, že SLIM to zvládne.

interní i externí
se změnou směru i sklonu

Pro vozíčkáře, maminky s kočárky i ty, kteří schody prostě jen vyjít nemohou. Plošina zvládne opravdu každé schodiště v interiéru i exteriéru.

interní i externí
přímé

Elegantní a diskrétní řešení přímého schodiště v interiéru i exteriéru.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Příklady realizací, kde je použita šikmá schodišťová plošina V6s

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty