Schodišťová sedačka Handicare 1100

Rychle a elegantně. Je určena pro přímá schodiště. Má nejužší vodící kolejnici na trhu.

Parametry produktu

Použití
interní
Typ schodiště
přímé
Sklon schodiště
30°– 50°
Nosnost
140 kg 30°- 45° / 130 kg 45°- 50° / 120 kg se sklopkou
Rychlost
9 m/min.
Příkon
0.04 kW
Napětí
230 V / 24 V baterie

Neznamená to však, že by se tím, jakkoliv snížila její nosnost. Vždyť uveze až 140 kg!

Díky patentovanému převodu vodící kolejnice schodišťová sedačka zabere na schodišti opravdu minimum místa. Kolejnici je možné ve spodní stanici opatřit sklopkou tak, aby končila s hranou prvního schodišťového stupně a neubírala prostoru pod schodištěm.

Pokud by vám překážela samotná sedačka, dá se sklopit sedátko i opěrka nohou a područky, a tím podstatně zlepšit průchod schodištěm. Pokud by i toto bylo málo, můžete se sedačkou úplně odjet a zaparkovat ji kdekoliv na její dráze bez obav, že se baterie vybije. Baterie jsou totiž, na rozdíl od většiny konkurenčních produktů, napájeny po celé délce vodící kolejnice.

Patentovaný převod pomocí čtyř teflonových přítlačných koleček a čtyř na sobě nezávislých, kompaktních motorků je unikátní nejenom v tom, že zabere opravdu minimum místa, ale také v tom, že třecí plochy není třeba nijak mazat. Vaše schody tak ochráníte před případným znečištěním od mazacího oleje nebo tuku.

Schodišťová sedačka Handicare 1 100 vám zajistí bezpečné dopravení do požadovaného patra i v případě poruchy kteréhokoliv z motorků.

Snadný a bezpečný nástup a výstup v patře je zajištěn možností natočení sedačky ve směru výstupu nebo nástupu.

Všechny předepsané bezpečností prvky jako například bezpečnostní pás, zachycovač, anti kolizní systém, systém proti přimáčknutí, plynulý rozjezd i dojezd jsou i u této sedačky samozřejmostí.

Pro instalaci není třeba žádných stavebních úprav. Instalace zabere jen několik hodin.
Vodící kolejnici je možné upravit na potřebnou délku přímo na místě instalace, což nám umožňuje dodat vám ji třeba hned druhý den od vašeho požadavku.

Cena schodišťové sedačky Handicare 1100, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci schodišťové sedačky je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodišťové sedačky VECOM

interní i externí
se změnou směru i sklonu

Sedačka na dvou subtilních kolejnicích překoná více pater, zatáčky i externí schodiště a má široké možnosti technické i estetické personalizace.

interní
se změnou směru i sklonu

Jednokolejnicová schodišťová sedačka pro úzká a třeba i točitá schodiště zvládá změny směru i sklonu.

interní
se změnou směru i sklonu

S touto sedačkou se v interiéru dostanete opravdu všude tam, kam potřebujete. Můžete ji mít ihned.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty