Stropní zvedací systém Luna

Universální pomocník. Bezpečné a důstojné přesuny po celém patře.

Parametry produktu

Použití
interní
Nosnost
200/275 kg
Napětí
230 V / 36 V baterie
Zdvih
2.2 m

Jsou nebo se stávají Vaše přesuny v rámci místnosti či bytu namáhavé pro pečující osobu a nedůstojné pro Vás?

Často se jedná třeba o přesun do koupelny nebo na toaletu, bez kterých se člověk neobejde. Právě proto byly vyvinuty stropní elektrické závěsné zvedáky jako je LUNA.

S jeho pomocí je mnohem snazší přesun osob z postele na vozík, do vany, sprchy nebo toaletu. Stejně tak snazší je samotné koupání, sprchování i návštěva toalety. S použitím zvedacího systému LUNA máte totiž volné ruce. Sortiment různých druhů vaků je uzpůsoben přímo těmto činnostem (koupací, toaletní…).

A nejen to, LUNA Vám může posloužit také k rehabilitaci. Se speciálním vakem pro nácvik chůze budete mít tuto možnost přímo ve svém domácím prostředí. Manipulace s vaky a jejich samotná aplikace je velmi snadná.

Moderní design kazety se doplňuje s diskrétním vzhledem bílé vodící kolejnice, která téměř splývá se stropem. Kotvení hliníkových vodících kolejnic je možné do stropu, stěn nebo prostřednictvím samostatných nosných konstrukcí.

S LUNOU se můžete pohodlně pohybovat v rámci místnosti, stejně tak i po celém patře. Systém tzv. „přehupů“ při použití jedné nebo více kazet Vám umožní propojit jednotlivé místnosti, a to bez potřeby jakýchkoliv stavebních úprav. Velkou výhodou stropních systémů je to, že Vám v místnosti nebo domě nezaberou vůbec žádné místo – jsou totiž „na stropě“.

Montáž obvykle netrvá více než jeden pracovní den a díky možnosti úpravy délky vodících kolejnic přímo při realizaci je i LUNA připravena k okamžitému dodání.

Cena stropního zvedacího systému Luna, možnosti financování a průběh zakázky

Cena za instalaci stropního zvedacího systému je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty