Stropní zvedací systém Luna

Universální pomocník. Bezpečné a důstojné přesuny po celém patře.

Parametry produktu

Použití
interní
Nosnost
200/275 kg
Napětí
230 V / 36 V baterie
Zdvih
2.2 m

Jsou nebo se stávají Vaše přesuny v rámci místnosti či bytu namáhavé pro pečující osobu a nedůstojné pro Vás?

Často se jedná třeba o přesun do koupelny nebo na toaletu, bez kterých se člověk neobejde. Právě proto byly vyvinuty stropní elektrické závěsné zvedáky jako je LUNA.

S jeho pomocí je mnohem snazší přesun osob z postele na vozík, do vany, sprchy nebo toaletu. Stejně tak snazší je samotné koupání, sprchování i návštěva toalety. S použitím zvedacího systému LUNA máte totiž volné ruce. Sortiment různých druhů vaků je uzpůsoben přímo těmto činnostem (koupací, toaletní…).

A nejen to, LUNA Vám může posloužit také k rehabilitaci. Se speciálním vakem pro nácvik chůze budete mít tuto možnost přímo ve svém domácím prostředí. Manipulace s vaky a jejich samotná aplikace je velmi snadná.

Moderní design kazety se doplňuje s diskrétním vzhledem bílé vodící kolejnice, která téměř splývá se stropem. Kotvení hliníkových vodících kolejnic je možné do stropu, stěn nebo prostřednictvím samostatných nosných konstrukcí.

S LUNOU se můžete pohodlně pohybovat v rámci místnosti, stejně tak i po celém patře. Systém tzv. „přehupů“ při použití jedné nebo více kazet Vám umožní propojit jednotlivé místnosti, a to bez potřeby jakýchkoliv stavebních úprav. Velkou výhodou stropních systémů je to, že Vám v místnosti nebo domě nezaberou vůbec žádné místo – jsou totiž „na stropě“.

Montáž obvykle netrvá více než jeden pracovní den a díky možnosti úpravy délky vodících kolejnic přímo při realizaci je i LUNA připravena k okamžitému dodání.

Cena stropního zvedacího systému Luna, možnosti financování a průběh zakázky

Cena za instalaci stropního zvedacího systému je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Stropní zvedací systém Luna VECOM
Stropní zvedací systém Luna VECOM
Stropní zvedací systém Luna detail VECOM
Stropní zvedací systém Luna VECOM
Stropní zvedací systém Luna VECOM
Stropní zvedací systém Luna VECOM
Stropní zvedací systém Luna VECOM
Stropní zvedací systém Luna VECOM
Stropní zvedací systém Luna VECOM

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty