Vertikální zdvižná plošina Strategos

Spolehlivá i v extrémních povětrnostních podmínkách

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Nosnost
400 kg
Rychlost
4,8 m/min.
Příkon
3.00kW
Napětí
230 V
Zdvih
3 m

Potřebujete vyřešit bariéru v exteriéru, ale máte obavu z extrémních povětrnostních podmínek?

Právě do takového prostředí byl navržen STRATEGOS. Tato vertikální zdvižná plošina je už v základní verzi kompletně pozinkovaná, avšak nabízí se také ve verzi nerezová ocel. Nezkoroduje Vám ani šachta, STRATEGOS ji nepotřebuje. Patří do skupiny vertikálních zdvihacích plošin bez opláštění.

Ať se jedná o zvýšené přízemí nebo klidně i patro, pro STRATEGOS není výška do tří metrů bariérou. O pohon plošiny se stará frekvenčním měničem řízený elektromotor působící současně na dva nekonečné šrouby a matice, unikátní a opravdu spolehlivý systém.

Veškeré bezpečnostní prvky jsou i u tohoto zařízení samozřejmostí.

Montáž plošiny je snadná a zvládne se během jednoho pracovního dne. STRATEGOS nepotřebuje žádnou prohlubeň a většinou se obejde bez jakýchkoliv stavebních úprav. V případě, že konstrukci plošiny není kam kotvit (žádná opěrná stěna), je možná dodávka i se samonosným ocelovým rámem. Stačí plošinu usadit na místo a připojit do elektrické sítě.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty