Vertikální zdvižná plošina S08 Silver

Rychle a jednoduše pro ty nejnižší bariéry.

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Nosnost
250 kg
Rychlost
2,4m/min.
Příkon
2.20 kW
Napětí
230 V
Zdvih
1m

S08 SILVER je vertikální plošina používaná k překonání těch nejmenších výškových rozdílů, protože si uvědomujeme, že i tyto malé rozdíly mohou představovat velkou překážku.

A proto nabízíme plošinu SILVER se svojí výškou zdvihu do jednoho metru. Patří k vertikálním plošinám bez opláštění. Je bezpečná a spolehlivá.

Zdvih je obstarán elektromotorem a nekonečným šroubem s maticí. Ovládání je snadné a všechny funkce jsou plně automatické (na požádání včetně automatické horní branky).

Hodí se pro instalace interní i externí. Aby zařízení lépe odolávalo nepříznivým povětrnostním vlivům nebo čistě z designového hlediska, může být provedeno také kompletně v nerezové oceli.

Nepotřebuje žádnou prohlubeň ani jiné stavební úpravy. Instalace je většinou otázkou pouze pár hodin. SILVER stačí umístit a připojit do elektrické sítě. Vzhledem ke svojí univerzálnosti a snadnosti instalace bývá toto zařízení vyráběno na sklad, a tudíž Vám u něj můžeme nabídnout možnost okamžitého dodání.

Cena vertikální zdvižné plošiny S08 Silver, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci vertikální zdvižné plošiny je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další vertikální zdvižné plošiny VECOM

interní i externí

Spolehlivý systém s elektromotorem do extrémních povětrnostních podmínek zvládá výšku do 3 metrů.

interní i externí

Tato elegantní plošina bez opláštění nabízí komfort a bezpečí jako tradiční šachtové plošiny do výšky až 3 m.

interní i externí

Velmi tichý provoz a široká nabídka možností výbavy a vzhledu. Pohodlně vás vyveze až 15 metrů.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty