Vertikální zdvižná plošina S08 Silver

Rychle a jednoduše pro ty nejnižší bariéry.

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Nosnost
250 kg
Rychlost
2,4m/min.
Příkon
2.20kW
Napětí
230 V
Zdvih
1m

S08 SILVER je vertikální plošina používaná k překonání těch nejmenších výškových rozdílů, protože si uvědomujeme, že i tyto malé rozdíly mohou představovat velkou překážku.

A proto nabízíme plošinu SILVER se svojí výškou zdvihu do jednoho metru. Patří k vertikálním plošinám bez opláštění. Je bezpečná a spolehlivá.

Zdvih je obstarán elektromotorem a nekonečným šroubem s maticí. Ovládání je snadné a všechny funkce jsou plně automatické (na požádání včetně automatické horní branky).

Hodí se pro instalace interní i externí. Aby zařízení lépe odolávalo nepříznivým povětrnostním vlivům nebo čistě z designového hlediska, může být provedeno také kompletně v nerezové oceli.

Nepotřebuje žádnou prohlubeň ani jiné stavební úpravy. Instalace je většinou otázkou pouze pár hodin. SILVER stačí umístit a připojit do elektrické sítě. Vzhledem ke svojí univerzálnosti a snadnosti instalace bývá toto zařízení vyráběno na sklad, a tudíž Vám u něj můžeme nabídnout možnost okamžitého dodání.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty