Nájezdové rampy přenosné

Rozložit, použít a zase složit. Jednoduše, lehce a rychle.

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Nosnost
300 kg (2 m) / 250 kg (3 m)
Provedení
přenosné, teleskopické o délce 2 a 3 m
Materiál
eloxovaný lisovaný hliník

Přenosné nájezdové rampy jsou vhodné k překonání těch nejnižších výškových rozdílů jako třeba jednoho, dvou nebo tří schodišťových stupňů.

Jejich výhodou je snadná, rychlá aplikace a možnost použití na více místech. Stačí je jednoduše rozložit, použít a zase složit.

Jsou lehké – z eloxovaného hliníku, teleskopické – nezaberou tolik místa a díky komfortním plastovým úchytům i snadno přenositelné. Přilnavé konce profilu stejně jako protismyková úprava povrchu rampy Vám dodají pocit bezpečí za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

Tyto nájezdové rampy jsou vhodné i tam, kde není možné instalovat rampy pevné, ať už pro nedostatek místa nebo jen pro dočasné použití. Přenosné rampy o délkách dva a tři metry máme vždy skladem, připravené k okamžitému dodání.

Cena nájezdové rampy přenosné, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci nájezdové rampy je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další nájezdové rampy VECOM

interní i externí

Rampa je využitelná nejen pro vozíky, ale třeba i pro dětské kočárky nebo kola. Pozinkované ocelové rampy na míru.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty