Vertikální zdvižná plošina E10

S plně elektrickým pohonem až do pátého patra

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Nosnost
400 kg
Rychlost
9m/min.
Příkon
1.50 kW
Napětí
230 V
Zdvih
14,6

Od klasického výtahu téměř k nerozeznání, a přece se spoustou výhod – to je vertikální zdvižná plošina model E10.

Vyveze Vás téměř do 15 metrů a může mít i 5 zastávek. Je podstatně levnější než klasický výtah.

Nepotřebuje žádnou jámu a jen minimální hlavu šachty. Využívá plně elektrický pohon, a přece bez potřeby protizávaží. Nepotřebuje dokonce ani žádnou strojovnu, veškerá technologie je umístěna uvnitř šachty.

Konstrukční řešení E10 je opravdu unikátní. Pro uvedení kabiny do pohybu nepoužívá lana ani řetězy, ale dvojitý, plochý, ozubený řemen. Frekvenčním měničem řízený elektromotor, umístěný na dně šachty, umožňuje nejen plynulé rozjezdy a zpomalení při zastavení, ale díky ukotvení do podlahy nepřenáší žádné vibrace do stěn ani stropů a tím je provoz E10 opravdu velmi tichý.

Veškeré bezpečnostní prvky jako například zachycovač, optické závory, kontinuálním stiskem ovládaná tlačítka nebo telekomunikační zařízení v kabině umožňující spojení s naším NONSTOP servisním střediskem, jsou také u této vertikální plošiny samozřejmostí.

Možnost opravdu široké volby doplňkové výbavy, materiálů i barevného provedení jistě uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Je tedy jen na Vás, pro jakou šachtu se rozhodnete, zda pro zděnou nebo ocelovou s výplněmi transparentním bezpečnostním sklem, budete chtít dveře panoramatické nebo s požární odolností, manuální nebo automatické, jaká bude barva stěn kabiny nebo třeba její podlaha. Opravdu si můžete vybrat.

Montáž je otázkou několika pracovních dnů, vždy samozřejmě podle výšky zdvihu a typu šachty. S vertikální plošinou E10 zdoláte patra opravdu komfortně.

Cena vertikální zdvižné plošiny E10, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci vertikální zdvižné plošiny je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další vertikální zdvižné plošiny VECOM

interní i externí

Spolehlivý systém s elektromotorem do extrémních povětrnostních podmínek zvládá výšku do 3 metrů.

interní i externí

Protože i malé výškové rozdíly představují velkou překážku. Překonáme je uvnitř i venku rychle a jednoduše.

interní i externí

Tato elegantní plošina bez opláštění nabízí komfort a bezpečí jako tradiční šachtové plošiny do výšky až 3 m.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty