Pásový schodolez Jolly

Mobilní řešení přímého schodiště kdekoliv budete potřebovat

Parametry produktu

Použití
interní
Typ schodiště
přímé
Sklon schodiště
do 35°
Nosnost
standard 130 kg/ zesílená verze 150 kg
Rychlost
5m/min.
Napětí
230 V / 12 V baterie

Chcete být opravdu mobilní, kamkoliv přijedete?

Potom Vám nepomůže zařízení, které je pevně spojeno s jedním schodištěm nebo patrem. Potřebujete pomůcku mobilní, kterou naložíte do Vašeho automobilu a převezete s sebou, kam jen budete chtít. A právě takovou pomůckou je pásový schodolez JOLLY.

JOLLY nepotřebuje žádné vodící kolejnice, ani žádné stavební úpravy, a tím ani Vy nemusíte nikoho žádat o souhlas s instalací nebo dokonce o stavební povolení. Prostě si schodolez přivezete pod schody a s doprovodnou osobou je lehce překonáte.

O Vaše bezpečí se přitom postará celá řada bezpečnostních prvků a univerzálních, jištěných úchytů, určených pro různé druhy vozíků. Náklonové čidlo Vám ukazuje, že je sklon schodiště bezpečný. Boční ledka přesně označí místo, kdy je třeba se schodolezem u hrany schodiště zastavit. Dva pásy vyrobené z pryžového materiálu odolného proti oděru, a přitom s vysokou adhezí, drží schodolez bezpečně, vždy současně na několika hranách schodišťových stupňů. Vy si jen před jízdou pohodlně upravíte výšku hlavové opěrky, zapnete bezpečnostní pás a řeknete doprovodné osobě, do kterého patra máte namířeno.

Schodolez JOLLY zvládne při zatížení 130 kg, na jedno nabití baterie, vyjet až padesát pater! Pokud by se přeci jen někdy vyskytla nějaká závada, patentovaný systém sestupu Vám umožní, pouhým stiskem tlačítka, odblokovat bezpečnostní brzdu a pomalou jízdou se díky gravitaci dostat až do nejnižšího podlaží.

Pokud byste si schodolez rádi vyzkoušeli, kontaktujte nás. A pokud s ním budete spokojeni, jsme připraveni k okamžitému dodání.

Cena pásového schodolezu Jolly, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena pásového schodolezu je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa použití a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodolezy VECOM

interní

Opravdu pohodlný schodolez zvládne na jedno nabití až 72 pater a výšku schodu až 24 cm. I na točitém schodišti.

interní

Pohodlný a bezpečný výstup nebo sestup každého schodišťového stupně bez jakékoliv námahy pro doprovod i na úzkém, točitém a strmém schodišti.

interní
přímé

Schodolez je mobilní, dá se rozložit a zvládne až 23 pater na jedno nabití.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty