Pásový schodolez T09 Roby

Mobilní, skladné a spolehlivé řešení přímých schodišť

Parametry produktu

Použití
interní
Typ schodiště
přímé
Sklon schodiště
do 35°
Nosnost
130 kg
Rychlost
5m/min.
Napětí
230 V / 24 V baterie

Užijte si více svobody! Zdolejte více bariér a třeba i na různých místech!

Se schodolezem ROBY to bude snadné. Schodolez je totiž mobilní. Po tom, co s jeho pomocí sjedete schodiště v domě, ho můžete naložit do auta a ROBY Vám poslouží i na dalších schodištích (u lékaře, v zaměstnání, ve škole a kdekoliv jinde…).

Jeho obsluha je snadná a Váš doprovod ji hravě zvládne. Upevní vozík pomocí univerzálních úchytů a stiskem tlačítka pojezdu pohodlně a plynule vyjedete nebo sjedete i několik pater. ROBY při plném nabití zvládne až 23 pater!

Snadný pohyb na podestách nebo v patrech je zajištěn pomocnými kolečky s automatickou aktivací, stačí jen naklonit kormidlo.

O Vaši bezpečnost se postarají nejen speciální pryžové pásy s vysokou adhezí, které vždy bezpečně „drží“ na hranách několika schodišťových stupňů, ale také optická signalizace sklonu schodiště, samosvorná převodovka, elektronická kontrola rychlosti, ovládání se zpožděním proti náhodným stiskům, systém dvojitého mechanického uchycení kormidla k podvozku, kontrolovaný bezpečnostním mikrospínačem, úchyty pro upevnění vozíku s pojistkou proti uvolnění, bezpečnostní pás, nastavitelná opěrka hlavy, stop tlačítko a další.

Pro snazší manipulaci, přepravu i skladování se dá schodolez jednoduše rozložit a zase složit na dvě části – podvozek a kormidlo. Schodolez T09 ROBY je pro svůj nadčasový design i univerzálnost použití velmi žádaným produktem, proto je vždy v dostatečném počtu držen v našich skladech, abychom Vám i u tohoto produktu mohli garantovat možnost okamžitého dodání.

Chcete si bezplatně a nezávazně vyzkoušet schodolez přímo na svém schodišti? Stačí jen zavolat a v případě, že Vám bude ROBY vyhovovat, může u Vás rovnou zůstat.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty