Šikmá schodišťová plošina Slim

Vhodná pro „extrémní“ schodiště

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Sklon schodiště
do 60°
Nosnost
225 kg
Rychlost
6m/min.
Příkon
1.50kW
Napětí
230 V

Potřebujete i s vozíkem do patra, ale schodiště je příliš úzké a strmé? Věřte, že SLIM je zvládne.

Schodišťová plošina SLIM je navržena tak, aby zvládla opravdu každý extrém. Lanový pohon uvnitř ocelové vodící kolejnice je vhodný právě pro tyto případy. Pohonná jednotka není součástí plošiny. Nachází se v horní stanici, o to může být samotná plošina užší. Užší plošina projede i užším schodištěm bez rozdílu prostředí (interní nebo externí).

Zvládne dokonce i „negativní“ zatáčky, takže se dá montovat i na vnější stranu schodiště.

Všechny bezpečnostní a ovládací prvky jsou i tady samozřejmostí a jsou shodné s ostatními modely – bezpečný provoz a plně automatické ovládání je cestou k Vaší nezávislosti.

Vodící kolejnice je vyráběna přímo na míru na konkrétní schodiště. Montáž ani tady nevyžaduje žádné stavební úpravy a je otázkou jednoho až dvou pracovních dnů. Ukotvení vodící kolejnice, osazení plošinou a pohonnou jednotkou a připojení do elektrické sítě.

Plošina SLIM není bateriová, není tedy závislá na kapacitě baterie a umožnuje tak větší četnost jízd, případně poslouží současně více uživatelům.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty