Šikmá schodišťová plošina Next

Elegantní plošina nové generace

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Typ schodiště
se změnou směru i sklonu
Sklon schodiště
15°– 45°
Nosnost
300 kg
Rychlost
6 m/min.
Příkon
0.70 kW
Napětí
230 V / 24 V baterie

NEXT, jak už sám název napovídá, je plošinou nové generace.

Oceníte nejen čisté linie jejího nadčasového designu, ale především její velmi tichý provoz a snadné ovládání.

Hlavní devizou plošiny NEXT je ovšem její inovativní, segmentový kolejnicový systém. Vzhledem k tomu, že se jedná o šikmou schodišťovou plošinu, která zvládá jak změnu sklonu, tak i směru, je toto řešení opravdu unikátní. Tam, kde konkurenční produkty potřebují k výrobě vodící kolejnice na míru mnohdy několik měsíců, u plošiny NEXT je její výroba otázkou v řádu dnů.

Standardně dodávané dálkové patrové ovladače je možné použít jak k pohodlnému přivolání, tak i k odeslání plošiny do parkovací pozice. Ergonomická ovládací tlačítka na plošině fungují už při pouhém dotyku prstu, dlaně nebo hřbetu ruky, bez potřeby jakékoliv síly ke stlačení. Pokud by se Vám však i tento způsob ovládání zdál málo pokrokový, můžete si stáhnout aplikaci do svého chytrého telefonu a ovladač plošiny už budete mít vždy po ruce. Pomocí této aplikace můžete nejenom ovládat plošinu, ale můžete takto i snadno měnit nastavení jejich parametrů. V jakém stavu se plošina nachází, si vždy lehce zkontrolujete na přehledném, integrovaném, barevném displeji.

Použitý bateriový pohon Vám bude jistotou možnosti volného pohybu i v případě výpadku proudu. Poslouží Vám také v případě potřeby nouzového provozu při poruše, bez nutnosti použití jakéhokoliv externího předmětu nebo zdroje. Montáž plošiny nezabere více než 1-2 pracovní dny, v závislosti na délce dráhy, vše bez nutnosti jakýchkoliv stavebních úprav. Po ukotvení vodící kolejnice, nasazení plošiny, připojení do sítě a nastavení Vám vyhovujících parametrů je plošina NEXT připravena Vám sloužit.

Cena schodišťové plošiny Next, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena za instalaci schodišťové plošiny je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa instalace a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodišťové plošiny VECOM

interní i externí
se změnou směru i sklonu

Schodišťová plošina nové generace s inovativními bezpečnostními prvky a moderním designem.

interní i externí

Potřebujete i s vozíkem do patra, ale schodiště je příliš úzké a strmé? Věřte, že SLIM to zvládne.

interní i externí
se změnou směru i sklonu

Pro vozíčkáře, maminky s kočárky i ty, kteří schody prostě jen vyjít nemohou. Plošina zvládne opravdu každé schodiště v interiéru i exteriéru.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty