Vertikální zdvižná plošina Toro

Tiše, bezpečně a bez šachty více než 3 metry

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Nosnost
385 kg
Rychlost
9m/min.
Příkon
2.20kW
Napětí
230 V
Zdvih
3,8 m

Líbila by se Vám vertikální zdvižná plošina bez šachty, ale potřebujete se dostat s výškou zdvihu nad 3 metry?

Je jen málo zařízení, která to bez šachty umožňují, a TORO je jedním z nich. Mnohdy stačí opravdu jen pár centimetrů nad třímetrovou hranici, abyste dosáhli úrovně podlahy prvního patra. A právě tady je tou správnou volbou vertikální zdvižná plošina model TORO. Jejího „bez šachetního“ provedení můžete využít až do výšky zdvihu 3,8 metru.

Její téměř bezhlučný provoz je zabezpečen hydraulickým systémem, za použití tichého čerpadla a jedno nebo dvojčinného (teleskopického) hydraulického pístu. Nejsou třeba žádná lana ani řetězy, píst je upevněn přímo na konstrukci plošiny.

Bezpečnostní ventil, dvojité dno, elektro zámky umožňující otevření dveří, jen pokud je u nich přítomna plošina, stop tlačítko, mechanismus zabraňující přetížení a bateriový zdroj, prostřednictvím kterého sjedete do spodní stanice i v případě výpadku proudu, jsou jen některé z mnoha prvků, které se postarají o Vaši bezpečnou jízdu.

Standardní rozměr plošiny 1,1x1,4 m Vám zase zabezpečí dostatek prostoru na plošině.

Barevné provedení (grafitová nosná konstrukce a plošina, bílý čelní panel plošiny a středové výplně nosné konstrukce) ladí ve většině interiérů i exteriérů.

Montáž zařízení je otázkou jednoho dne.

Pokud jste rozhodnuti pro zařízení bez šachty, na plošinu TORO se můžete spolehnout.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty