Kolečkový schodolez SCOIATTOLO

Pohodlně i na točitých schodištích

Parametry produktu

Použití
interní
Sklon schodiště
do 40°
Nosnost
120 kg
Rychlost
20 schodů/min.
Napětí
230 V / 12 V baterie

Pohodlné křeslo na kolečkách, s elektrickým pohonem, které Vás komfortně a rychle vyveze po schodech nahoru nebo dolů.

Tak by se asi dal stručně charakterizovat kolečkový schodolez Scoiattolo. Jedinečný systém pohybu pomocí šesti kol (tři na každé straně), uchycených „do trojúhelníku“, Vám umožní zdolat schody překvapivě plynule a snadno.

Schodolez Scoiattolo je opravdu pohodlný. Ergonomicky tvarované a polstrované sedátko je doplněno sklopnými područkami, které zajistí pohodlný nástup nebo výstup a příjemnou jízdu, stejně jako výškově stavitelná opěrka hlavy a nohou. Spoléhat se budete jistě na doprovodnou osobu, která uvítá možnost výškového nastavení držadel.

Postarají se o Vás i bezpečnostní systémy propojené s elektromagnetickou brzdou, která se aktivuje při jakékoliv nečekané situaci. Náklonové čidlo vydá akustický signál okamžitě při překročení povoleného náklonu. Signalizace stavu baterie Vás ubezpečí, že se do svého patra s velkou rezervou dostanete, vždyť Scoiattolo na jedno nabití zvládne 72 pater.

Jediným limitem by mohla být výška schodišťového stupně. Standardní verze zvládne schod do výšky 20 cm, speciální do 24 cm. To by ale mělo na většinu schodišť opravdu stačit. Dvě přídavná kolečka Vám umožní pohyb v patře jako na standardním mechanickém vozíkuintegrovaná nabíječka pohodlnou péči o baterii.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte, že je schodolez Scoiattolo opravdu jedinečným produktem. I tento schodolez máme skladem, po vyzkoušení Vám může ihned sloužit.

Cena kolečkového schodolezu Scoiattolo, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena kolečkového schodolezu je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa použití a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodolezy VECOM

interní

Pohodlný a bezpečný výstup nebo sestup každého schodišťového stupně bez jakékoliv námahy pro doprovod i na úzkém, točitém a strmém schodišti.

interní
přímé

Vyjede až 50 pater na jedno nabití. Bezpečně překonáte přímá schodiště kdekoliv potřebujete. 

interní
přímé

Schodolez je mobilní, dá se rozložit a zvládne až 23 pater na jedno nabití.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty