Kolečkový schodolez T10 Scalacombi

Mobilní pomůcka i na točitých a strmých schodištích.

Parametry produktu

Použití
interní
Sklon schodiště
do 55°
Nosnost
120 kg
Rychlost
12 schodů/min.
Napětí
230 V / 24 V baterie

Kolečkový schodolez T10 SCALACOMBI je vhodný pro použití na velmi úzkých schodištích (třeba jen 55 cm) s malými podestami (stačí jen 80 cm) nebo na schodištích velmi strmých (do 55°). Jeho výhodou je i možnost použití na točitých schodištích, kde jiný typ schodolezu není vhodný nebo možný.

Patentovaný pohyb schodolezu s funkcí „soft­‑step“ Vám zaručuje pohodlný a bezpečný výstup nebo sestup každého schodišťového stupně bez jakékoliv námahy pro doprovod. Přepravovaná osoba se může jen usadit na pohodlné elektrické sedátko, opřít si nohy o podnožku a případně i využít sklápěcích područek. Postupným zdoláváním jednotlivých schodišťových stupňů se dostanete do potřebného patra bez vozíku.

T10 SCALACOMBI zvládne na jedno nabití až 200 schodišťových stupňů, což odpovídá deseti až jedenácti patrům, a to rychlostí 12 schodů za minutu.

Pro pohodlnou přepravu schodolezu je možné jej snadno a rychle rozložit na několik částí (podvozek, sedátko, kormidlo, opěrka nohou a područky) a lehce uložit do kufru osobního automobilu. Následná kompletace Vám zabere sotva minutku a SCALACOMBI je zase připraven Vám sloužit.

O bezpečnost přepravované osoby se stará celá řada bezpečnostních prvků, z nichž asi nejdůležitější je systém dvojité mechanické na sobě nezávislé brzdy, který Vám nikdy nedovolí přejet hranu schodu jiným než bezpečným způsobem.

T10 SCALACOMBI si můžete bezplatně vyzkoušet přímo na svém schodišti a bude­‑li Vám vyhovovat, tak i v jeho případě jsme připraveni k okamžitému dodání.

Cena kolečkového schodolezu T10 Scalacombi, možnosti státního příspěvku a průběh zakázky

Cena kolečkového schodolezu je vždy na míru vašim požadavkům. Záleží na konkrétních parametrech místa nejčastějšího použití a dalších okolnostech. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky. Cenovou nabídku a návrh přesně pro váš dům máte zdarma.

Další schodolezy VECOM

interní

Opravdu pohodlný schodolez zvládne na jedno nabití až 72 pater a výšku schodu až 24 cm. I na točitém schodišti.

interní
přímé

Vyjede až 50 pater na jedno nabití. Bezpečně překonáte přímá schodiště kdekoliv potřebujete. 

interní
přímé

Schodolez je mobilní, dá se rozložit a zvládne až 23 pater na jedno nabití.

Poradíme vám

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším pomohou a doporučí vhodný postup. Zdarma a zcela nezávazně.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty