Šikmá schodišťová plošina Logic

Subtilní, a přesto dostatečně tuhé a pevné tělo. Rychlé dodání.

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Typ schodiště
přímé
Sklon schodiště
do 45°
Nosnost
250 kg
Rychlost
6m/min.
Příkon
0.54kW
Napětí
230 V / 24 V baterie

Řešíte přímé schodiště, je jedno zda v interiéru nebo exteriéru, které Vám brání ve volném pohybu?

Pak je schodišťová plošina LOGIC, nejen podle názvu, logickou volbou. Je moderní, s příjemným designem, který na schodišti působí opravdu diskrétně.

Do schodišťových stupňů, stěny nebo samonosně kotvená dvojitá vodící kolejnice z eloxovaného hliníku je opravdu nenápadná a nepodléhá ani působení nepříznivých povětrnostních vlivů. Tělo plošiny působí subtilně, a přesto je dostatečně tuhé a pevné.

Veškeré bezpečnostní prvky jsou samozřejmostí. Pouhým stiskem jednoho tlačítka plošinu otevřete nebo naopak zavřete. Stejně tak se stiskem tlačítka pojezdu automaticky zvednou nájezdy, zavřou ochranné tyče a až poté se plošina vydá požadovaným směrem. Při příjezdu do stanice se opět automaticky sklopí nájezd a otevře ochranná tyč, ale pro Vaši bezpečnost pouze ve směru výjezdu.

Montáž nezabere více než jeden pracovní den – ukotvení vodící kolejnice, osazení plošinou a připojení do elektrické sítě.

Pohon je bateriový, takže se na LOGIC můžete spolehnout i v případě výpadku elektrického proudu.

Velkou výhodou je rovněž možnost úpravy vodící kolejnice na místě instalace, takže není třeba čekat týdny nebo měsíce na výrobu!

LOGIC Vám tak může sloužit téměř okamžitě!

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty