Šikmá schodišťová plošina V64

Rychlé řešení pro přímá schodiště, spolehlivá v exteriéru

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Sklon schodiště
do 50°
Nosnost
300 kg
Rychlost
5m/min.
Příkon
0.75kW
Napětí
230 V

Šikmé schodišťové plošiny jsou určeny především pro přepravu osob na vozíku, hodí se však i pro kočárky a díky možnosti provedení se sklopným sedátkem také pro osoby hůře zvládající pohyb po schodišti.

Plošina model V64 je určena pro překonávání schodišť přímých, a to jak v exteriéru, tak interiéru.

Nejen díky svému designu, který pochází z dílny slavného studia PININFARINA, ale i díky své funkčnosti a spolehlivosti je V64 jednou z nejprodávanějších plošin v celosvětovém měřítku.

Dvojitá ocelová vodící kolejnice s hliníkovou výplní a pevné „tělo“ plošiny působí kompaktně a dodávají pocit bezpečí stejně jako série bezpečnostních prvků – omezovač rychlosti, zachycovač, dvojité dno plošiny, citlivé bezpečnostní okraje a nájezdy, signalizace přetížení a další…

Montáž plošiny nezabere více než jeden pracovní den, je snadná a nevyžaduje žádné stavební úpravy. Ukotvení vodící kolejnice se provádí do schodišťových stupňů nebo na stěnu, případně na samonosné sloupky. Kolejnice se osadí samotnou plošinou a zbývá jen připojení do elektrické sítě. Obrovskou výhodou je možnost úpravy vodící kolejnice přímo při montáži, a tím možnost okamžitého dodání!

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty