Šikmá schodišťová plošina V65

Spolehlivá plošina robustní konstrukce se změnou směru i sklonu dráhy

Parametry produktu

Použití
interní i externí
Typ schodiště
se změnou směru i sklonu
Sklon schodiště
do 50°
Nosnost
300 kg
Rychlost
8m/min.
Příkon
1.00kW
Napětí
230 V / 24 V baterie

Pro vozíčkáře, maminky s kočárky i ty, kteří schody prostě jen vyjít nemohou, je řešením schodišťová plošina model V65.

Zvládne opravdu každé schodiště jak v interiéru, tak v exteriéru. Několik pater, schodišťových podest, parkovací zatáčky, změny směru i sklonu a opravdu dlouhé dráhy – to jsou bariéry „jako dělané“ pro plošinu V65.

Dvojitá ocelová vodící kolejnice a pevné „tělo“ plošiny s designem studia PININFARINA, propracované detaily i dílenské zpracování.  

Prostě elegantní a bezpečná.

Kromě všech standardních bezpečnostních prvků, jako jsou například zachycovač, omezovač rychlosti, zpomalování v zatáčkách a plynulý rozjezd či dojezd, které dbají především o bezpečnost přepravované osoby, jsou na plošině například také citlivé bezpečnostní okraje nebo dvojité dno plošiny, které se postarají také o bezpečí osob, které se mohou pohybovat na schodišti v její jízdní dráze. Jakékoliv možné kolizi je zabráněno dříve, než k ní dojde.

Montáž bez potřeby stavebních úprav je samozřejmostí a nezabere více než jeden až dva pracovní dny. Ukotvení vodící kolejnice, osazení plošinou a připojení k elektrické síti.

Samotný pohon plošiny je bateriový, nemusíte se tedy ničeho obávat! Do nebo z patra se dostanete bez cizí pomoci i v případě výpadku elektrického proudu.

Podělte se s ostatními

Znáte někoho, komu se tyto informace mohou hodit?
Pošlete mu odkaz, nebo sdílejte.

Informujte se

Které řešení bariér je pro vás vhodné se zeptejte našich asistentů, rádi vám se vším poradí a doporučí vhodný postup zcela nezávazně.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery

Podporujeme užitečné projekty